Hakkımızda

Otto Scanner

Elektronik Güvenlik Sistemleri

Dünya’nın en hızlı büyüyen sektörlerinden biri olan Elektronik Güvenlik sektöründe, doğru ürünü bulmak, zamanında ve en uygun koşullarda tedarik edebilmek, proje yapan firmaların en önemli gereksinimidir. 2016 yılında kurulan firmamız OTTO SCANNER Konusunda uzmanlaşmış kadromuzla yurt içi ve yurt dışında olmak üzere anahtar teslim proje ve taahhüt hizmetleri başarıyla yürütülmektedir.

OTTO SCANNER özel şahıslara, ticari iş yerlerine ve kamu kuruluşlara global güvenlik çözümleri ve kablosuz haberleşme hizmetleri sunan ve teknolojiliyi hayatın bir parçası haline getirmek için ” her zaman, her yerde, her ürünümüzle, güvenliğiniz için yanınızdayız” vizyonu ile hareket eden disiplinli, özenli ve kaliteli hizmet anlayışıyla insanlığın yararına üretim ve hizmet şirketidir. Genel merkezini yenileyerek sektörel bir market haline gelen şirketimiz, kurumsal anlamda ülke genelinde bir satış ve hizmet ağı oluşturarak, eksikliği büyük bir oranda hissedilen ve teknolojinin sınırlarını zorlayan ”Güvenlik Market Zincirleri” oluşturmak arzusundadır.

Organizasyonlarda Malzeme Kiralaması, X-Ray cihazı Kiralama , Kapı Dedektörü Kiralama , El Dedektörü kiralama, Yönlendirme Şerit bariyer kiralama, Pirinç bariyer kiralama, Kordon bariyer kiralama, Demir bariyer kiralama, sahne önü güvenlik bariyeri kiralama, polis bariyeri kiralama, kiralık şerit bariyer, kiralık tekno bariyer, kiralık vip protokol bariyeri hizmetleri vermekteyiz.


Bizi Tercih Eden Firmalar

Otto Scanner firmasından arama, tarama güvenlik sistemleri satın alan ve kiralayan firmalar.
external
external
external
external
external
external